Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy w Łysomicach

Wyszukiwarka

Odnośniki

Newsletter

Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje na temat Biuletynu? Zapisz się!

Kalendarium

«lipiec 2021»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Przejdź do: www.lysomice.pl

Treść strony

Wójt Gminy Łysomice
mgr inż. Piotr Kowal
p.kowal@lysomice.pl


Referat Finansowy

Skarbnik Gminy - Kierownik Referatu Finansowego 
- mgr Monika Szczypska m.szczypska@lysomice.pl tel. wew.36

Stanowisko pracy ds. wymiaru podatku  i VAT
- Agnieszka Jędrzejczak  a.jedrzejczak@lysomice.pl tel. wew.32

Stanowisko pracy ds. poboru rozliczania dochodów (koordynator)
- mgr Aleksandra Jabłońska a.jablonska@lysomice.pl tel. wew. 53

Stanowisko pracy ds. finansowo-księgowych
- Ewelina Owczarczyk-Buller  e.buller@lysomice.pl tel. wew.61

Stanowisko pracy ds. finansowo-księgowych i środków trwałych
- Anna Wiśniewska  a.wisniewska@lysomice.pl tel. wew.52

Stanowisko pracy ds. sprawozdawczości i obsługi budżetu (koordynator) 
- Teresa Miętek t.mietek@lysomice.pl tel. wew.35

Stanowisko pracy ds. dochodów, pomocy publicznej i VAT 
- Ilona Bogusławska i.boguslawska@lysomice.pl tel. wew.47

Stanowisko pracy ds. gospodarowania odpadami komunalnymi i pozostałych dochodów
- Violetta Kowalska v.kowalska@lysomice.pl tel. wew.54


Referat Rozwoju Gospodarczego, Inwestycji i Remontów

 Kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego, Inwestycji i Remontów
- mgr Krzysztof Sulecki k.sulecki@lysomice.pl tel. wew.48

Stanowisko pracy ds. drogownictwa 
- mgr inż. Bartłomiej Walczykowski b.walczykowski@lysomice.pl tel. wew.63

Stanowisko pracy ds. remontów, inwestycji kubaturowych i sportowych
- Oliwia Chojnacka o.chojnacka@lysomice.pl  tel. wew.48

Stanowisko pracy ds. zamówień publicznych i ZIT
- mgr Katarzyzna Wilczyńska km.wilczynska@lysomice.pl tel. wew.46

 Stanowisko pracy ds. zamówień publicznych (koordynator)
- mgr Elwira Jarosz  e.jarosz@lysomice.pl  tel. wew.45

Stanowisko pracy ds. liniowej infrastruktury technicznej
- Andrzej Czaster a.czaster@lysomice.pl  tel. wew.41


Referat Gospodarki Nieruchomościami

 Kierownik Referatu Gospodarki Nieruchomościami 
- mgr inż. Krzysztof  Babiarczyk k.babiarczyk@lysomice.pl tel. wew.28

Stanowisko pracy ds. geodezji
- inż. Mariusz Nagórski m.nagorski@lysomice.pl tel. wew.64

Stanowisko pracy ds. ochrony środowiska, rolnictwa, leśnictwa, łowiectwa (koordynator) 
- mgr inż. Tomasz Wasiak t.wasiak@lysomice.pl tel. wew.51

Stanowisko pracy ds. gospodarki komunalnej, nieruchomości
- Wiesława Murawska  w.murawska@lysomice.pl tel. wew.50


Referat Organizacyjny 

Sekretarz Gminy - Kierownik Referatu Organizacyjnego 
- mgr Bożena Stempska  b.stempska@lysomice.pl tel. wew.22

Stanowisko pracy ds. obsługi biura podawczego urzędu
- Katarzyna  Malon  k.malon@lysomice.pl tel. wew.33

Stanowisko pracy ds. obsługi biura podawczego urzędu 
- Monika Górzkowska m.gorzkowska@lysomice.pl tel. wew.33

Stanowisko pracy ds. kancelarii Wójta i Rady Gminy (koordynator)
- Jolanta Dybowska  j.dybowska@lysomice.pl tel. wew.25

Stanowisko pracy ds. Rady Gminy i Sołectw
- Weronika Melkowska  w.melkowska@lysomice.pl  tel. wew.27

Stanowisko pracy ds. zatrudnienia, zaopatrzenia, promocji gminy
- Marek Komuda m.komuda@lysomice.pl tel. wew.30

Stanowisko pracy ds. oświaty, zdrowia i sportu
- mgr Marek Fiedler  m.fiedler@lysomice.pl -  tel. wew.39

Stanowisko pracy ds. kadr i rozliczenia promocji
- mgr Monika Trela m.trela@lysomice.pl tel. wew.78

Stanowisko pracy ds. kultury i promocji 
- mgr Justyna Paczkowska j.paczkowska@lysomice.pl tel. wew.38


Referat Bezpieczeństwa i Teleinformatyki

Kierownik Referatu Bezpieczeństwa i Teleinformatyki
- inż. Wojciech Lewicki w.lewicki@lysomice.pl tel. wew.49

Stanowisko pracy ds. obsługi informatycznej 
- Patryk Rybacki p.rybacki@lysomice.pl tel. wew. 49

Stanowisko pracy ds. kryzysowych, p-poż, wojskowych, ochrony informacji i BHP 
- Jan Czyżniewski  j.czyzniewski@lysomice.pl tel. wew.26


Referat Spraw Obywatelskich

 Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich,
Z-ca. Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
 
- mgr Agnieszka Jankierska-Wojda a.jwojda@lysomice.pl tel. wew.31

Stanowisko pracy ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej
- Renata Dudkiewicz  r.dudkiewicz@lysomice.pl tel. wew.34


Samodzielne Stanowisko

Samodzielne stanowisko ds. audytu wewnętrznego
- Zbigniew Kopyciński z.kopycinski@lysomice.pl tel. wew.44


Jednostki Podległe
Sprawowanie nadzoru poprzez:

Kierownik SPZOZ
Dyrektor - Szkoła Podstawowa w Łysomicach
Dyrektor - Szkoła Podstawowa w Turznie
Dyrektor - Szkoła Podstawowa w Świerczynkach
Dyrektor - Szkoła Podstawowa w Ostaszewie
Dyrektor - Przedszkole Publicznego "Jelonek" w Papowie Toruńskim
Dyrektor - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Łysomicach
Dyrektor - Gminna Biblioteka Publiczna w Łysomicach
Kierownik - GOPS w Łysomicach


Pełnomocnik Wójta ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

- mgr Magdalena Deczyńska m.deczynska@lysomice.pl tel. wew.44

 

Metryka

  • opublikował: Patryk Rybacki
    data publikacji: 2019-11-21 12:59
  • zmodyfikował: Patryk Rybacki
    ostatnia modyfikacja: 2021-05-10 11:14

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 12663
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-05-10 11:14:18