Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

Wójt Gminy Łysomice
mgr inż. Piotr Kowal
p.kowal@lysomice.pl

Sekretarz Gminy Łysomice
mgr Bożena Stempska
b.stempska@lysomice.pl

Telefon Urzędu Gminy Łysomice
tel. 56 678-32-22
fax 56 678-35-05


Referat Finansowy:

Skarbnik Gminy - Kierownik Referatu Finansowego - mgr Monika Szczypska m.szczypska@lysomice.pl tel. wew.36

Stanowisko pracy ds. wymiaru podatku  i VAT - Agnieszka Jędrzejczak  a.jedrzejczak@lysomice.pl tel. wew.32

Stanowisko pracy ds. poboru rozliczania dochodów (koordynator) - mgr Aleksandra Jabłońska a.jablonska@lysomice.pl tel. wew. 53

Stanowisko pracy ds. finansów i księgowości - Ewelina Owczarczyk-Buller  e.buller@lysomice.pl tel. wew.61

Stanowisko pracy ds. finansów i księgowości i środków trwałych - Anna Wiśniewska  a.wisniewska@lysomice.pl tel. wew.52

Stanowisko pracy ds. sprawozdawczości i obsługi budżetu, pełniącej obowiązki w zastępstwie skarbnika gminy (koordynator) - Teresa Miętek t.mietek@lysomice.pl tel. wew.35

Stanowisko pracy ds. dochodów, pomocy publicznej i VAT - mgr Hanna Piątkowska h.piatkowska@lysomice.pl tel. wew.47

Stanowisko pracy ds. gospodarowania odpadami komunalnymi i pozostałych dochodów - Violetta Kowalska v.kowalska@lysomice.pl tel. wew.54


Referat Rozwoju Gospodarczego, Planowania Przestrzennego, Inwestycji i Remontów:

Kierownik Referatu RRGPPIiR - mgr Krzysztof Sulecki k.sulecki@lysomice.pl tel. wew.48

Stanowisko pracy ds. drogownictwa - mgr inż. Bartłomiej Walczykowski b.walczykowski@lysomice.pl tel. wew.63

Stanowisko pracy ds. gospodarki przestrzennej (koordynator) - mgr inż. Krzysztof  Babiarczyk k.babiarczyk@lysomice.pl tel. wew.28

Stanowisko pracy ds. geodezji - inż. Mariusz Nagórski m.nagorski@lysomice.pl tel. wew.64

Stanowisko pracy ds. remontów, inwestycji kubaturowych i sportowych - Ryszard Mueller r.mueller@lysomice.pl tel. wew.29

Stanowisko pracy ds. zamówień publicznych -  tel. wew.45

Stanowisko pracy ds. zamówień publicznych i ZIT - mgr Katarzyzna Wilczyńska  km.wilczynska@lysomice.pl tel. wew.46

 Stanowisko pracy ds. zamówień publicznych - mgr Elwira Jarosz  e.jarosz@lysomice.pl ) tel. wew.45

Stanowisko pracy ds. liniowej infrastruktury technicznej i odnawialnych źródeł energii - mgr Karol Adamek k.adamek@lysomice.pl tel. wew.41

Stanowisko pracy ds. ochrony środowiska, melioracji, rolnictwa, leśnictwa i łowiectwa, melioracji (koordynator) - mgr inż. Tomasz Wasiak t.wasiak@lysomice.pl tel. wew.51


Referat Organizacyjny:

Sekretarz Gminy - Kierownik Referatu Organizacyjnego - mgr Bożena Stempska  b.stempska@lysomice.pl tel. wew.22

Stanowisko pracy ds. obsługi biura podawczego urzędu - Katarzyna  Malon  k.malon@lysomice.pl tel. wew.33

Stanowisko pracy ds. obsługi biura podawczego urzędu - Monika Górzkowska m.gorzkowska@lysomice.pl tel. wew.33

Stanowisko pracy ds. kancelarii Wójta i Rady Gminy (koordynator) - Jolanta Dybowska  j.dybowska@lysomice.pl tel. wew.25

Stanowisko pracy ds. kancelarii i kadry - mgr Monika Trela m.trela@lysomice.pl tel. wew.78

Stanowisko pracy ds. Rady Gminy i Sołectw - Weronika Melkowska  w.melkowska@lysomice.pl  tel. wew.27

 Stanowisko pracy ds. zatrudnienia, zaopatrzenia, promocji gminy. Kancelaria Tajna - Marek Komuda m.komuda@lysomice.pl tel. wew.30

Stanowisko pracy ds. oświaty, zdrowia i sportu - mgr Marek Fiedler  m.fiedler@lysomice.pl  tel. wew.39

Stanowisko pracy ds. kultury i promocji - mgr Justyna Paczkowska j.paczkowska@lysomice.pl tel. wew.38

Stanowisko pracy ds. przeciwdziałania alkoholizmowi - mgr Magdalena Deczyńska m.deczynska@lysomice.pl tel. wew.44

Stanowisko pracy ds. obsługi informatycznej, ASI, zaopatrzenia i rozliczania energii elektrycznej - inż. Wojciech Lewicki w.lewicki@lysomice.pl  (koordynator) - tel. wew.49

Stanowisko pracy ds. obsługi informatycznej - Patryk Rybacki p.rybacki@lysomice.pl tel. wew. 49

Stanowisko pracy ds. gospodarki komunalnej, nieruchomości i zaopatrzenia - Wiesława Murawska  w.murawska@lysomice.pl tel. wew.50


Referat Spraw Obywatelskich:

Z-ca. Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego - mgr Agnieszka Jankierska-Wojda  a.jwojda@lysomice.pl tel. wew.31
W przypadku nagłego zgonu kontakt telefoniczny z Kierownikiem USC - 517-108-181

Stanowisko pracy ds.ewidencji ludności i działalności gospodarczej - Renata Dudkiewicz  r.dudkiewicz@lysomice.pl tel. wew.34

Stanowisko pracy ds. kryzysowych, p-poż, wojskowych, ochrony informacji, BHP - Jan Czyżniewski  j.czyzniewski @lysomice.pl tel. wew.26


Samodzielne Stanowisko

Samodzielne stanowisko ds. audytu wewnętrznego - Zbigniew Kopyciński tel. wew.44


Jednostki Podległe
Sprawowanie nadzoru poprzez:

Kierownik SPZOZ
Kierownik ZUK Gostkowo
Dyrektor Szkoły Podstawowa w Łysomicach
Dyrektor Szkoła Podstawowa w Turznie
Dyrektor Szkoła Podstawowa w Świerczynkach
Dyrektor Szkoła Podstawowa w Ostaszewie
Dyrektor Przedszkola Publicznego "Jelonek" w Papowie Toruńskim
Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogiczna w Łysomicach
Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Łysomicach
Kierownik GOPS w Łysomicach


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Kierownik GOPS - Anna Tokarsk a.tokarska@lysomice.pl tel. wew.77

Pracownicy GOPS gops@lysomice.pl tel. wew.77

Pracownik ds. programów informatycznych oraz dodatków mieszkaniowych Anna Sołtysińska gops@lysomice.pl  tel. wew.77

Stanowisko pracy ds. świadczeń wychowawczych Beata Kozieł  b.koziel@lysomice.pltel. wew.77

Stanowisko pracy ds. stypendiów i funduszu alimentacyjnego - Monika Kałaska  m.kalaska@lysomice.pl tel. wew.77

Stanowisko pracy ds. świadczeń opiekuńczych i p. w. dł. alimentacyjnych, KRD - mgr Renata Auguścińska  r.auguscinska@lysomice.pl tel. wew.77

Stanowisko pracy ds. świadczeń rodzinnych - Małgorzata Olszewska  m.olszewska@lysomice.pl tel. wew.77

Metryka

  • opublikował: Patryk Rybacki
    data publikacji: 2019-11-21 12:59
  • zmodyfikował: Patryk Rybacki
    ostatnia modyfikacja: 2019-11-21 13:01

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 297
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2019-11-21 20:25

Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- miejsce przeszukiwania

Menu

Newsletter

Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje na temat Biuletynu? Zapisz się!

Urząd Gminy Łysomice

ul. Warszawska 8
87-148 Łysomice
woj. kujawsko-pomorskie

NIP Urzędu Gminy Łysomice: 879-18-21-587
REGON Urzędu Gminy Łysomice: 000542505

NIP i REGON GMINY ŁYSOMICE
NIP: 879-25-93-527
REGON: 87-111-87-38

Dane kontaktowe

tel. +48 56 678 32 22 w.33
tel./fax +48 56 678 35 05

e-mail: k.malon@lysomice.pl

Konto Urzędu Gminy Łysomice:
89 9511 0000 2002 0032 0267 0001

Godziny urzędowania

poniedziałek: 7:30 - 15:15
wtorek: 7:30 - 16:30
środa: 7:30 - 15:15
czwartek: 7:30 - 15:15
piątek: 7:30 - 15:15

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 18381
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2020-01-17 08:39

Stopka strony